Hakkımızda - Gencduyu Bilişim Teknolojileri | Gülümseyen Yüzünüz

Hakkımızda

Gencduyu Bilişim Teknolojileri 2005 yılında sektörün ihtiyaç duyduğu modern, estetik, göz alıcı tasarımlar ortaya çıkarma ihtiyacını karşılama doğrultusunda kurulmuştur. 2014 Yılında Trabzon ofisini, 2021 yılında Ankara ofisini açarak merkez Ankara olmak üzere Türkiye'nin birçok yerine hizmet vermeye başlamıştır.

Gencduyu Bilişim Teknolojileri, temsil edilen firmalara, internet tabanlı kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuştur. Kuruluş yılı 2005'den günümüze kadar çalıştığı şahıs,firma ve kurumlara iş alanında sadakat ve güven vermektedir. Web yazılım ve tasarım işinde en iyi olmak için; yenilikçi, yüksek kaliteli, profesyonel hizmetler vermektedir.

Firmaların web tasarım ihtiyaçlarını giderirken hangi hassasiyetlerinin olduğunu, beklentilerinin neler olduğunu iyi analiz eder ve çözüme kavuşturur. Bu çözüme "çalışanlarımızın uzun yıllara dayalı tecrübe ve birikimlerini işlerine katmaları" ile mümkün olmaktadır.

Doğru stratejiler ve tanıtım, sunum taktikleri ile hedef kitleye, uygun bütçe ile ve bu yatırımın karşılığını verebilme telaşı aktivitelerini mükemmel kılmaya çalışmaktadır.

Gencduyu Bilişim Teknolojileri, gücünü yaptığı işler sonucu müşterilerinden aldığı güvenle; hizmet verdiğimiz her alandan kendilerine çözüm arayan müşterilerine yıllardır yüksek kalite çözümler sunmayı kendisine görev bilmiştir.

Gencduyu Bilişim Teknolojileri, müşterileriyle bir aile gibi sıcak ve samidir. Yılların deneyiminin getirdiği özgüveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimine yansıtmaktadır.

Şirketimiz yaptığı işlerin daima arkasında durmakta ve siz değerli müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir. Hizmetlerimizi Türkiye'nin her noktasında gerek yüz yüze gerekse online ve telefon desteğiyle 7/24 sizlere sunmaktadır.