Sıkça Sorulan Sorular - Gencduyu Bilişim Teknolojileri | Gülümseyen Yüzünüz

S.S.S

Web sitesi siparişinizi sitemiz üzerinden yönlendirmeleri takip ederek verebilirsiniz. Son adım da ödemenizi kredi kartı ile yapmanız durumunda web sitenizin kurulumu gün içerisinde tamamlanacaktır. Banka Havalesi ödeme seçeneğini tercih etmeniz durumunda Banka Hesap Numaralarımıza ödeme yaptıktan sonra telefon veya mail yolu ile bilgi vermeniz ile kurulumunuz gerçekleştirilecektir.

 

Evet, tüm yazılım sistemimizde yönetim paneli bulunmaktadır. Gelişmiş yönetici paneli sayesinde içeriklerinizi kolayca girebilir sitenizin kontrolünü sağlayabilirsiniz.

 

Footer'da firmamıza ait bulunan link kaldırılabilmektedir. Link kaldırma bedeli satın almış olduğunuz paket ücretinin yarısıdır.

 

Evet, mevcut sitenizin veri tabanı ve ftp bilgilerini göndermeniz durumunda içerik taşıma işlemi yapılabilmektedir. Web sitenizin veri tabanı boyutuna ve durumuna göre bu işlemin süresi ve fiyatı farklılık gösterebilir. Süreç ve fiyat bilgisi hakkında ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Ödemelerinizi Kredi Karti veya Banka Havale / Eft olarak Ödeme Yapabilirsiniz.

Sınırsız reklam alanı özelliği mevcuttur. Dilediğiniz kadar reklam alanı oluşturup ekleyebilirsiniz.

 

Lisanslı yazılımlarımızda her bir site için sadece 1(bir) kere ücret ödeniz. Sonraki yıllarda yazılım için lisans ücreti talep edilmez.

Aldığınız ürünü sadece bir adet alan adında kullanabilirsiniz.

Hayır, her lisans tek bir sitede kyllanılmaktadır. Fakat bazı özel durumlarda isteğiniz doğrultusunda mevcut lisansınız iptal edilerek yeni bir alan adına aktarılabilir. Destek ekibimizden destek alabilirsiniz.

Yazılımlarımızda değişiklikler yapılmaktadır. Fakat isteğiniz doğrultusunda yapılacak tasarımlar için destek birimimizden fiyat alınız.

Evet. Yazılım ve tasarımlarımızı farklı bir sunucu veya hosting de kullanabilirsiniz. Fakat teknk anlamla meydana gelecek sorunlardan ve oluşabilecek sistemsel hatalardan firmamız sorumlu tutulamaz. 

Genç Duyu Medya, yazılımlarının başka sunucularda %100 performanslı çalışmasına garanti veremez. Sunucu özellikleri yazılım özelliklerini karşılayamayabilir.

 

Evet paket değişikliği işlemlerini aradaki ücret farklarını ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz.

 

Evet fiyatlarımıza %18 KDV dahildir.

 

Evet hosting ve ftp panel bilgileri sizinle paylaşılacaktır.  Fakat sistem güvenliği nedeniyle Genç Duyu Medya bu bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Hosting/Sunucu

Evet, iade işlemi yapılabilir. İade işleminde satın almış olduğunuz paketin kullanmış olduğunuz gün kadarı ödediğiniz ücretten düşülür kalan ücret iade edilir.

Yazılımlar ve diğer ürünler

Ürün iptali veya iadesi söz konusu değildir.

Yazılımımız mobil uyumludur. Yeni nesil teknolojisi olan Responsive tasarımlarla tüm web sitelerimiz tablet,telefon vs. gibi tüm hepsinde sorunsuz çalışmaktadır.

 

Alt yapı olarak MySQL destekli veri tabanı ile PHP web programlama dili kullanılmıştır.

Teknik desteğimiz tamamen ücretsizdir. 7/24 destek ekibimizden destek alabilirsiniz.

 

Her satıştan sonra faturanız kesilir ve adresinize postalanır.